Yves Rocher żel pod prysznic i do kąpieli truskawka

W żelach pod prysznic zwracam uwagę głównie na zapach. Jako że jestem maniaczką truskawek, to wyszukuję również kosmetyków o takim zapachu. Wiele razy zawiodłam się na truskawkowych kosmetykach - pachniały bardzo chemicznie, jednak z tego żelu jestem bardzo zadowolona.

Od producenta: Żel pod prysznic i do kąpieli o apetycznym i słodkim zapachu truskawki.

Żel zamknięty jest w plastikowej butelce, jest to zwykła butelka z ogromnym otworem, przez które może się wylać o wiele za dużo żelu niż byśmy chcieli, dlatego przelałam płyn do mniejszego opakowania z pompką, a z tego po zużyciu systematycznie dolewam. Konsystencję ma gęstszą niż mniejsze żele z Yves Rocher, jednak dalej jest lejąca. Zapach bardzo mi się podoba, nie jest to może zapach truskawek zerwanych prosto z krzaka, przypomina bardziej truskawkową Mambę.
Żel pieni się wystarczająco, oczywiście do mycia nie mam zastrzeżeń. Zapach pozostaje na skórze dosyć długo i nie robi się po dłuższym czasie użytkowania drażniący. Zauważyłam też, że skóra po umyciu jest gładka i sprężysta oraz delikatnie nawilżona. Niestety nie wiem jak się sprawuje podczas kąpieli, stosowałam go wyłącznie pod prysznic.
Jeżeli lubicie kosmetyki o zapachu truskawek mogę szczerze go polecić.

Pojemność: 400 ml
Cena: 16,90 zł


Udostępnij ten post

2 komentarze :