Avon Planet Spa krem do rąk i stóp z jagodą Acai

Odżywiająco-ochronny krem do rąk i stóp z brazylijskimi jagodami Acai.

Od producenta: Zapewnia intensywne nawilżenie, odżywia skórki i nawet bardzo przesuszoną skórę, pozostawiając ją widocznie gładszą i promieniejącą zdrowym blaskiem.
Uwielbiam zapach i smak jagód acai, dlatego kiedy w Avonie pojawiły się kosmetyki z tej serii wiedziałam, że muszę któryś z nich wypróbować. Uwielbiam kremy do rąk, w zapasie mam kilka, ale bardzo szybko je kończę, dlatego właśnie wybrałam krem do rąk i stóp, który upolowałam na promocji po bardzo korzystnej cenie.
Krem zamknięty jest w matowej i ślicznie fioletowej tubce z klasycznym zamykaniem, które nie sprawia trudności w użytkowaniu. Sam krem w kolorze też jest fioletowy jak widać na zdjęciu powyżej. Jest gęsty i wystarcza niewielka ilość na posmarowanie dłoni. Zapach ma przepiękny, czystych jagód bez żadnych chemicznych dodatków i też bardzo długo się utrzymuje.
Podczas smarowania krem zmienia kolor na biały, jeżeli wyleje się więcej kosmetyku pozostają białe ślady i ciężko się wtedy wchłania. Jeżeli się uważa przy wyciskaniu z tubki nie ma problemów przy aplikacji. Dłonie są nawilżone do pierwszego umycia, kiedy używam kremu wieczorem jeszcze rano czuję nawilżenie. Nie wiem jak sobie radzi ze stopami, ponieważ używam kremu jedynie do pielęgnacji dłoni.
Krem z Avon'u mogę szczerze polecić, oprócz dobrego nawilżenia ma przepiękny zapach, który potrafi skusić każdego.

Pojemność: 75 ml
Cena: ok. 10 zł


Udostępnij ten post

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz