Yves Rocher szampon przeciwłupieżowy grant

Od producenta: Już od pierwszego użycia widocznie zmniejsza łupież oraz zapobiega jego nawrotom.
Naukowcy Yves Rocher wyselekcjonowali wyciąg ze skórki granatu o właściwościach przeciwłupieżowych i oczyszczających. Szampon łagodzi skórę głowy, widocznie usuwa łupież i zapobiega jego nawrotom. Oczyszczone włosy są lżejsze.

Od ok. 2 lat stosuję bardzo delikatne szampony oraz te z naturalnymi składnikami, np. szampony dla dzieci z Rossmanna, czy z Green Pharmacy - mocne szampony przeciwłupieżowe powodują u mnie łupież. Od kiedy zaczęłam zamawiać z Yves Rocher, postawiłam też na ich szampony. Szampon w wyciągiem z granatu to ich nowość. Do niedawna ich czołowym szamponem przeciwłupieżowym był szampon z wyciągiem z nasturcji, ale widać że go już wycofali, a na jego miejsce dali właśnie ten.

Szampon ma klasyczną butelkę, typową dla Yves Rocher. Zamykanie dosyć opiera się przy otwieraniu, a otwór jest idealny do użytkowania. Płyn jest przeźroczysty, w kolorze lekko żółty, przypominającym brudną wodę. Konsystencję ma średnio gęstego żelu - idealna dla szamponu, bardzo lekko pachnie granatem.
Szampon ładnie się pieni, na jedno użycie wystarczy odrobina. Dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy, jak to bywa w przypadku szamponów z w miarę naturalnym składem plącze włosy, ale od czego są odżywki czy maski ;) Łagodzi swędzenie i zmniejsza ilość łupieżu, zauważyłam również, że włosy są naprawdę lżejsze.

Uważam, że jest to zwykły szampon, który może stosować każdy. Osobom z lekkim łupieżem myślę że pomoże, a tym z gorszym na pewno nie zaszkodzi, a może złagodzić jego objawy. Na pewno przy następnych zakupach pokuszę się o kolejną butelkę.

Pojemność: 300 ml
Cena: 14,90 zł


Udostępnij ten post

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz