Święta z Yankee Candle - Christmas Memories

Kończą się Święta i kończy się seria postów "Święta z Yankee Candle". Dziś przychodzę z zapachem Christmas Memories. Jest to jeden z cięższych zapachów, bardzo aromatyczny i bardzo świąteczny.
Opis zapachu: Cynamon, przyprawy, wanilia i piernik.

Obrazek na naklejce wosku jest bardzo świąteczny. Znajdują się na nim piernik, laski cynamonu i coś co wygląda jak kompot z suszu. Jednym słowem jest to kompozycja bardzo świąteczna.
Wosk zapaliłam jeszcze w tamtym roku, jeden raz. Ten ubytek, który widać na zdjęciach to właśnie efekt tego jednego palenia. Tak, na jeden raz dałam tylko tyle, dosłownie odrobinę i było to i tak za dużo. Zapach jest tak intensywny, że po krótkim czasie lepiej go zgasić, a osobom, które nie lubią mocnych zapachów nie polecam.

Jest to zapach typowo świąteczny. Wszytko to co zapewnia opis - piernik, cynamon i wanilia znajdują się w nim. Jest to bardzo aromatyczny, przyprawowy zapach, taka przyprawa do piernika zamknięta w wosku. Nie powiem, żeby nie był to przyjemny zapach, ale jest za intensywny. Po długim paleniu może boleć głowa. Zapach bardzo szybko wypełnia pomieszczenie, a nawet i więcej niż jedno pomieszczenie. Utrzymuje się jeszcze kolejnego dnia.
Christmas Memories nie należy do moich ulubionych zapachów, jest zbyt intensywny, bardzo przytłaczający. Pomimo tego jest on przyjemny i bardzo świąteczny. Jeżeli chcecie poczuć klimat Świąt ten zapach będzie idealny.

Udostępnij ten post

14 komentarzy :

 1. Te świąteczne zapachy są bardzo przyjemne. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, tylko bardzo intensywne :)

   Usuń
 2. też teraz zamówiłam świąteczne zapachy i trochę są mocne , chociaż w moim odczuciu iceles z YC jest na prawdę delikatny w porównaniu np. zz cozycabin

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy ja zamawiałam Icicles był bardzo mocny.

   Usuń
 3. Znam go i bardzo mi odpowiada ten zapach. Pachnie mega świątecznie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jest bardzo świąteczny :)

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Mi też, dlatego daję go tylko odrobinę :)

   Usuń
 5. Bardzo lubię takie cynamonowe zapachy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten akurat jest bardzo cynamonowy :)

   Usuń